Vyberte stránku

Naše služby k Vašemu úspěchu

Váš úspěch je pro nás nesmírně důležitý. Nepřipravujeme pouze online marketing, s Vaším podnikem zacházíme jako by byl náš vlastní. 

Audit Reklamních Kampaní

Odhalíme silné a slabé stránky vašich reklamních kampaní, abychom  následně eliminovali jejich případné rezervy. Kompletní a důkladný audit reklamních kampaní vám napoví, jakým způsobem zvýšit výnosnost vašich PPC/PPA. 

PPC reklamy (Google, Seznam aj.)

Získejte snadno a rychle naprosto bezkonkurenční pozice ve výsledcích vyhledávání. Zaplatíte pouze za uživatele, u kterého bude díky vašemu přesnému cílení ta nejvyšší pravděpodobnost následného nákupu.

Social Media Marketing (Facebook, Instagram aj.)

Kvalitní správa kampaní na sociálních sítích sníží cenu za proklik a zvýší konverze a vaše zisky. Cílit je možné na uživatele například podle věku, bydliště, zaměstnání, zájmů, rodinného stavu, jaké stránky se jim líbí a spousta dalšího.

Email Marketing

Kvalitně provedené emailové kampaně vám dodají jedinečnou příležitost vytěžit ze svých získaných kontaktů maximum! E-mailing patří mezi nejoblíbenější nástroje přímého marketingu k oslovení současných nebo potencionálních zákazníků. 

Copywriting

Potřebujete proměnit slova na peníze? Pak buďte originální a přesvědčte zákazníky, aby nakoupili zrovna u vás.  Když například šikovný copywriter vymyslí poutavý a zajímavý slogan, tak tržby míří okamžitě vzhůru.

Tvorba reklamních Bannerů

Smysluplný a vizuálně atraktivní obsah, který by měl vybízet k jasné interakci pomocí dobře zvoleného tzv. CTA. Spojením té správné myšlenky, chytlavého sloganu a kreativního designu je možné vytvořit dokonalé reklamy na míru.

Návrh Webových Stránek

Navrhneme webové stránky, optimalizované pro okamžité zvyšování prodeje. Nejraději používáme WordPress. Vzhled a celkový dojem (UX) z webových stránek by rozhodně neměl být nikdy opomíjen. 

SEO optimalizace a linkbuilding

Optimalizujeme vaše pozice ve výsledcích vyhledávání tak, aby jste byli na internetu vidět i bez placeného vyhledávání! Na webové stránky díky tomu dostanete mnohem více relevantnějších návštěvníků zcela organickou cestou.

Vyberte si jeden z nejpopůlárnějších programů, které vám doporučili naši spokojení zákazníci. Pro případnou individuální kalkulaci služeb nás prosím kontaktujte.

Kontaktujte nás

Tlumačovská 26, Praha 5
IČ 07714181

+420 776 691 696

tomas@netmedio.com

Chcete se na něco zeptat?