Vyberte stránku
 

5 důvodů k zahájení spolupráce

Spolupráce s lidským přístupem

Výše odměny podle výsledků práce

Sdílení vlastního Know-How

Komplexní přístup k řešení problému

První kampaně do 48 hodin

Online marketingem žiju již 11 let

Jmenuji se Tomáš a online marketingu se aktivně věnuji již 11 let. Vždy jsem vyhledával nové možnosti jak osobního, tak firemního rozvoje a úspěšně řešil široké spektrum projektů. Mým cílem a zatím i mohu tvrdit, že i zaručeným výsledkem, je zdokonalování firemní online komunikace a samozřejmě zvyšování podnikových tržeb, a to dokonce v průměru o 226 %. 

Naše spolupráce vždy začíná tedy komplexní analýzou vašeho podniku, návrhem efektivního řešení, jeho následnou implementací a samozřejmě vyhodnocením. Cesta k zaručeným ziskům začíná vždy optimalizací vlastní komunikace. Takový komunikační “koktejl” se může skládat tedy jak z kombinace PPC reklam na Google, Seznam, reklamních kampaní na Facebooku, Instagramu, Youtube, tak může být tvořen i efektivní e-mailovou komunikací, její automatizací a samozřejmě i celkovým dojmem z webových stránek. Podnikatelský svět míří do digitálního věku a já vám pomohu, abyste byli v tomto světě vidět. Nejvíce se zajímám o PPC reklamu, kampaně na sociálních sítích, také kreativní činnost jako je návrh bannerů nebo copywriting, dále emailovou automatizaci, tvorbu webových stránek a jejich SEO optimalizaci.  

Má osobní cesta nemohla začít nikde jinde než v agentuře se zaměřením právě na business development a online marketing ale po čase jsem začal postrádat možnost klientům věnovat tolik času, kolik bych si přál. Proto jsem se rozhodl vydat svým vlastním směrem, cestou intenzivního a nepřetržitého samostudia a vnést tak nové inovativní myšlenky do svého vlastního podnikání, které dodnes předávám i svým spokojeným zákazníkům. Napište mi a můžeme se společně zamyslet nad tím, jak zdokonalit právě vaše podnikání.

Napište mi nyní

6 + 13 =

Podívejte se na poslední kampaně

Vybral jsem pro vás několik kampaní, které jsme nedávno připravoval pro své věrné klienty. Podívejte se jak jsem zpracoval kombinaci PPC kampaní, UX, webové stránky a také SEO.