Vyberte stránku
 

5 důvodů k zahájení spolupráce

Spolupráce s lidským přístupem

Výše odměny podle výsledků práce

Sdílení vlastního Know-How

Komplexní přístup k řešení problému

První kampaně již do 48 hodin

A kdo vlastně za tím vším stojí?

,,Jsem rád, že jste se došli až sem, moje jméno je Tomáš a online marketingu se aktivně věnuji již 14 let. Má osobní cesta nemohla začít nikde jinde než v agentuře se zaměřením právě na business development a online marketing ale po čase jsem začal postrádat možnost klientům věnovat tolik času, kolik bych si přál. Proto jsem se rozhodl vnést nové inovativní myšlenky do svého vlastního podnikání, které dodnes předávám jak svým spokojeným zákazníkům, tak i svým kolegům. Napište mi a můžeme se společně zamyslet nad tím, jak zdokonalit právě vaše podnikání.

Naše spolupráce vždy začíná tedy komplexní analýzou vašeho podniku, návrhem efektivního řešení, jeho následnou implementací a samozřejmě vyhodnocením. Cesta k vysněným ziskům začíná vždy optimalizací vlastní komunikace. A takový komunikační “koktejl” se může skládat z kombinace PPC reklam na Google, Seznam, reklamních kampaní na Facebooku, Instagramu, Youtube, tak může být tvořen i efektivní e-mailovou komunikací, její automatizací a samozřejmě i celkovým dojmem z webových stránek. Podnikatelský svět se již nachází v digitálním věku a my vám pomůžeme, abyste byli v tomto světě vidět. Nejradši máme PPC reklamu, kampaně na sociálních sítích, také kreativní činnost jako je návrh bannerů nebo copywriting, dále emailovou automatizaci, tvorbu webových stránek a jejich SEO optimalizaci a další.  Půjdete do toho s námi?

Napište nám nyní

Podívejte se na poslední kampaně

Vybrali jsme pro vás několik kampaní, které jsme nedávno připravovali pro své věrné klienty. Podívejte se jak jsme zpracovali mix PPC kampaní, UX, webové stránky a také SEO.