Vyberte stránku

Pomáhám vám s online reklamou

Digitalizace vašeho podnikání

Pokrokové myšlení

Identifikace a řešení problémů

24/7 zákaznická podpora

Online marketingem žiju již 10 let

Jmenuji se Tomáš a pro rozvoj podniků aktivně žiju již více než 10 let. Vždy jsem vyhledával nové možnosti jak osobního, tak firemního rozvoje a úspěšně řešil široké spektrum projektů. Mým cílem a zatím i mohu tvrdit, že i zaručeným výsledkem, je zdokonalování firemní online komunikace a samozřejmě zvyšování podnikových tržeb, a to dokonce v průměru o 226 %.

Naše spolupráce vždy začíná tedy komplexní analýzou vašeho podniku, návrhem efektivního řešení, jeho následnou implementací a samozřejmě vyhodnocením. Cesta k zaručeným ziskům začíná vždy optimalizací vlastní komunikace. Takový komunikační “koktejl” se může skládat jak z kombinace PPC reklam na Google, Seznam, reklamních kampaní na Facebooku, Instagramu, Youtube, tak může být tvořen i efektivní e-mailovou komunikací a samozřejmě i celkovým dojmem z webových stránek. Podnikatelský svět míří do digitálního věku a já vám pomohu, abyste byli v tomto světě vidět. Nejvíce se zajímám o PPC reklamu, kampaně na sociálních sítích, také kreativní činnost jako je návrh bannerů nebo copywriting, dále emailovou automatizaci, tvorbu webových stránek a jejich SEO optimalizaci.  

Má osobní cesta nemohla začít nikde jinde než v agentuře se zaměřením právě na business development a online marketing ale po čase jsem začal postrádat možnost klientům věnovat tolik času, kolik bych si přál. Proto jsem se rozhodl vydat svým vlastním směrem, cestou intenzivního a nepřetržitého samostudia a vnést tak nové inovativní myšlenky do svého vlastního podnikání, které dodnes předávám i svým spokojeným zákazníkům.   

Napište mi nyní

12 + 6 =

  • PPC Reklamy
  • Social Media Marketing
  • Optimalizace webových stránek SEO
  • Spokojenost zákazníka

Podívejte se na poslední kampaně

Vybral jsem pro vás několik kampaní, které jsme nedávno připravoval pro své věrné klienty. Podívejte se jak jsem zpracoval kombinaci PPC kampaní, UX, webové stránky a také SEO.